Na początku roku, Hyundai ogłosił strategię na nadchodzące lata. Firma ma na celu przede wszystkim zadowolić klientów, gdyż jest to podstawowa wartość i prawdziwy kapitał Hyundai Motor Group. Z tego powodu marka będzie więc rozwijać projekty samochodów elektrycznych, które stanowią przyszłość światowej motoryzacji. Które modele elektrycznych samochodów Hyundai są warte uwagi?

Hyundai Kona Electric

Hyundai Kona Electric to pierwszy w Europie SUV z elektrycznym silnikiem. Posiada elegancką, zamkniętą osłonę chłodnicy, która śmiało podkreśla właściwości aerodynamiczne i zwraca uwagę na elektryczny zespół napędowy. Poza tym zderzak przedni i zestaw przednich świateł dodają samochodowi niepowtarzalnego i stylowego charakteru. Nowy model Hyundai i jego wyrazisty styl jest podkreślony przez elegancko poprowadzone linie.

Hyundai Kona Electric łączy w sobie przestronność i przyciągający wygląd. Dodatkowo samochód wyróżnia się dużym zasięgiem wynoszącym 484 km, dzięki czemu można korzystać ze wszystkich zalet pojazdu bez żadnych kompromisów. Proces ładowania można przeprowadzać w domowym gniazdku lub na stacji szybkiego ładowania w trasie. Wewnątrz samochodu znajduje się wyświetlacz head-up, który wyświetla najważniejsze dla kierowcy informacje na wysokości wzroku. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://nawrot.hyundai.pl/

Hyundai Ioniq Electric

Hyundai Ioniq Electric to kolejny z samochodów elektrycznych marki, który wyróżnia zerowa emisja spalin. Jednocześnie pojazd zapewnia ekscytujące wrażenia z jazdy i całkowicie elektryczny zasięg aż do 311 km na jednym ładowaniu. Podczas ładowania na stacji szybkiego ładowania akumulator jest w stanie osiągnąć 80% stanu naładowania w ciągu godziny. Dodatkowo Hyundai Ioniq Electric wyróżnia dopracowana sylwetka podkreślona przez nowe elementy stylistyczne, takie jak wyraziste reflektory LED oraz nowa dynamiczna osłona chłodnicy.

Wewnątrz samochód jest wyposażony w dotykowy ekran 10,25″ z nowym systemem audio, wideo i nawigacją. Poza tym kierowca ma możliwość wyboru trzech trybów jazdy: COMFORT, który najlepiej sprawdzi się w codziennym użyciu, ECO, który maksymalizuje efektywność energetyczną i tryb SPORT umożliwiający najbardziej dynamiczną jazdę.

Hyundai Ioniq Hybrid

Hyundai Ioniq Hybrid to jeden z modeli hybrydowych samochodów marki. Samochód ten łączy w sobie nowy design i niskie zużycie paliwa z nowoczesnymi zaawansowanymi systemami aktywnego bezpieczeństwa i wspomagania jazdy. Wszystkie te parametry działają bez potrzeby zewnętrznego ładowania akumulatorów, zmiany stylu jazdy i innych kompromisów. Dzięki połączeniu mocy silnika benzynowego i elektrycznego, samochód jest w stanie osiągnąć maksymalną wydajność i niesamowite osiągi.

Hyundai Ioniq Hybrid wyróżnia także zoptymalizowana aerodynamiczna sylwetka, którą uzyskano dzięki zastosowaniu nowych elementów, takich jak osłona chłodnicy, która idealnie dopasowuje się do nowych reflektorów LED i świateł do jazdy dziennej LED. Wewnątrz pojazd jest wyposażony w ekran dotykowy 10,25″, który jest połączony z nowym systemem audio, wideo i nawigacją. System ten automatycznie aktualizuje informacje o stacjach benzynowych, pogodzie i natężeniu ruchu, a nawet o dostępnych miejscach parkingowych. Istnieje również możliwość wyszukiwania punktów Hyundai i radarów prędkości.